Site Ana Sayfası
  


Medikal &Online Randevu Sistemi, randevu ile çalışan kurumlar, bireyler için geliştirilmiş SMS destekli bir otomasyon sistemidir.Mobil cihazlarla entegre çalışabilen panel, sürükle-bırak tekniği ve sekreterya yetkilendirmesi ile tüm ihtiyaçlar düşünülerek geliştirilmiştir.Ve halen geliştirilmeye devam edilmektedir.
Kullanıma yönelik genel özellikler ;

Randevu işlemleri :
Randevu paneli sürükle-bırak metoduyla çalışır.Randevu görüntüleme modu günlük, haftalık ve aylık şeklinde seçilebilir.Eklenen randevu kayıtları adres-telefon defteri ile eşleştirildiği takdirde kategorilere göre istatistiki verilere ulaşmak son derece kolaydır.Kişiye ait randevuların sayısı, tarihleri, seans notları ve yakınlarına ait bilgilere (telefon no dahil) tek tuşla ulaşmak mümkündür.

Adres-Telefon Defteri :
Randevu panelinin çok yönlü kişisel kayıt sistemi mevcuttur.Adres-Telefon defterine eklediğiniz kişi kayıtlarını kategorize etmek, randevu takibi yapmak ve randevularla eşleştirmek son derece kolaydır.

Arama motoru :
Panelin üst kısmında bulunan güçlü arama motoru, tüm kayıtlarınıza hızlıca ulaşmanız için tasarlanmıştır.Bu alandan ad, soyad, telefon no veya herhangi bir sayı/kelime girişi yaparak eşleşen benzer kayıtları listelemeniz kullanıcıya büyük fayda sağlar.

Sekreterya yetkilendirmesi :
Aktif üyeler diledikleri kişiye mail daveti göndererek sekreterya yetkilendirmesi (pasif üyelik) yapabilirler.Bu şekilde randevuların takibi için kendi hesaplarını açmak zorunda kalmazlar.Yetki verilen sekreter, kendi hesabından tüm randevuları takip edebilir, ekleme ve silme işlemlerini gerçekleştirebilir.
Aktif üye dilediği zaman sekretere ait yetkileri kısıtlayabilir veya sonlandırabilir.
Örneğin bir hekim, kliniğinde bulunan 3 ayrı sekretere yetkilendirme vererek randevuları ve telefon trafiğini çok iyi bir şekilde organize edebilir.Dilediği zamanda, dilediği sekreterin yetkilerinde değişiklik yapabilir.

SMS modülü :
Sistem üzerinde kullanıcıların genel ihtiyaçlarını karşılayacak bir SMS gönderi modülü mevcuttur.Bu modül sayesinde kişilere randevu tarihlerini hatırlatmak tek tuşla mümkün olmaktadır.Ve son eklenen yenilikle beraber randevu hatırlatma dil seçeneği sunulmuştur.Şu an türkçe,ingilizce,almanca ve arapça dillerini destekleyen SMS modülü aktif durumdadır.Ve tüm bu işlemler, size yazma zahmeti vermeden sistem tarafından otomatik olarak yapılmaktadır.
Ayrıca Adres-Telefon Defterine kaydettiğiniz kişi kayıtlarını tarayarak, bugün doğum günü olan kişilere doğum günü mesajı veya önemli günlerde tebrik mesajları göndermek SMS modülünün temel işlevleri arasındadır.

Basit muhasebe desteği :
Randevu verdiğiniz kişiler veya adres-telefon defterindeki kayıtlarınız için tahsilat ve borç girişi yapabilir, dilediğiniz zaman bu verilere hızlıca ulaşabilirsiniz.
Muhasebe modülünün Türk lirası,Dolar ve Euro desteği mevcuttur.Nakit veya kredi kartı tahsilat çeşitleriyle  ihtiyacınız olan her işlemi yapabilecek yetenektedir.